Piet werd geïntroniseerd op 1 oktober 1988.
Lid Hoge Raad van 31 januari 1988 tot 1 februari 2014
Penningmeester van 25 januari 1992 tot 23 januari 2010
Ere-Penningmeester sinds 1 februari 2014